Najnowsze strony w katalogu Top 20 najnowszych stron w katalogu:

 • Lęki leczenie Wrocław »

  Strona lekarza seksuologa i psychiatry. Przez długie lata lekarz uzyskał doświadczenie jako psychiatra pracując w kilku placówkach psychiatrycznych. Oferta z dziedziny seksuologii zawiera leczenie zaburzeń: za szybki wytrysk, zaburzenia wzwodu, zaburzenia libido, zaburzenia orgazmu, pochwica, vulvodynia, transseksualizm. Oferta z dziedziny psychiatrii zawiera leczenie zaburzeń: depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia nerwicowe, zespoły natręctw, zaburzenia snu, CHAD, schizofrenia, otępienia, zaburzenia psychotyczne, zaburzenia zachowania osób starszych, uzależnienie od leków nasennych i uspokajających. Psychiatra to lekarz i w leczeniu zastosuje przede wszystkim farmakoterapię, interwencje kryzysowe. Jeśli ktoś oczekuje użycia leków np. nasennych, uspokajających, przeciwdepresyjnych czy też krótkoterminowego wsparcia w trudnych sytuacjach to powinniście odwiedzić psychiatrę. Za to psycholog z racji wykształcenia ma podobnie do psychiatry wiedzę dotyczącą działania ludzkiej psychiki. Nie może jednak wystawiać recept. Ale sprawdzi się jeśli cel wizyty stanowi podjęcie dłuższej psychoterapii. Jeśli są niejasności najlepiej skorzystać najpierw z porady psychiatry celem omówienia leczenia. Wiele problemów ze zdrowiem psychicznym wymaga zażywania leków i stosowania psychoterapii. Depresja jest jednym z najpopularniejszych schorzeń psychicznych. Przez całe życie zapada na nią od 5 do siedemnastu % populacji. Rozwojowi depresji sprzyjają różnorodne wydarzenia życiowe, najczęściej o ujemnym znaczeniu emocjonalnym przykładowo: utrata bliskiej osoby, ciężka choroba, utrata domu, stresujące wydarzenia życiowe. Choroba ta mieć związek z pozytywnymi wydarzeniami życiowymi, powiązanymi jednak z dodatkowym obciążeniem emocjonalnym np. : narodziny dziecka, awans w pracy. Poza tym w części przypadków początkom choroby nie towarzyszą żadne specjalne wydarzenia.

  Data dodania: 15 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne diety odchudzające »

  Witryna gromadzi wiedzę odnośnie znanych sposobów utraty wagi czyli odchudzania. Poczytasz tutaj o najskuteczniejszych dietach, które sama wypróbowałam. Odpowiednio dobrana dieta zapobiega lub nawet leczy wiele poważnych chorób. Dlatego dieta może Ci pomóc. Stosowanie diety to nie tylko poprawa wyglądu poprzez spadek wagi, lecz dodatkowo poprawa zdrowia. Dieta po grecku oznacza styl życia czyli inaczej sposób odżywiania. Sformułowanie dieta jest często wykorzystywane w odniesieniu do diet odchudzających. Zachęcam wszystkich do dzielenia się ze mną ciekawymi dietami. Przykład bardzo nieskomplikowanej diety - Czego używać, kiedy ma się ochotę na czegoś słodkiego? Czym dosładzać herbaty, płatki śniadaniowe, musli, ciasto? Szczęśliwie naturalne słodkości wciąż są pod ręką, i po długim okresie hegemonii cukru zaczynają stopniowo odzyskiwać należne im uznanie. Zalecam także kilka odmiennych sposobów niwelujące bóle zębów. Ma się rozumieć nie uleczą one chorego zęba, ale pozwalają dotrzeć do stomatologa bez konieczności zażycia chemicznych środków na ból. Strona internetowa prezentuje także przydatne informacje dotyczące znanych roślin leczniczych, które pomagają w odchudzaniu. Pokarm który przyjmujemy na co dzień zawiera w swoim składzie coraz więcej chemicznych dodatków, które wraz z jedzeniem dostają się do ciała. Nawet jeśli bardzo uważamy na to czym się odżywiamy to i tak nie sposób uniknąć spożywania pokarmu zawierającego konserwanty czy sztuczne dodatki. Nasz organizm ma zdolności samooczyszczania jednak nie zawsze daje radę z usuwaniem szkodliwych substancji. I dlatego warto raz na jakiś czas wykorzystać dietę oczyszczającą, która wzmocni proces usuwania toksyn z ciała. Wiele owoców i warzyw ma właściwości oczyszczające przez co powstały różne odmiany diet służących oczyszczaniu. Różnią się one czasem stosowania i produktami jakie jemy w czasie ich trwania. Maksymalnie radykalne przykładowo jak dieta owocowa, opierają się tylko na przyjmowaniu owoców i piciu wody.

  Data dodania: 15 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Sanins - Wentylacja i klimatyzacja »

  Grupa firm Sanins istnieje na rynku od dwa tysiące piątego roku. Są to dynamicznie rozwijające się firmy z branży budowlanej. W tym czasie dokończyliśmy z sukcesem wiele budynków i struktur użyteczności publicznej oraz komercyjnej. Dla naszych partnerów byliśmy zawsze wiarygodnym wykonawcą. Firmy działają głównie w sferze instalacji infrastrukturalnego. Opierając nasz kapitał na wiedzy i doświadczeniu zaufanych inżynierów zbudowaliśmy silny filar gospodarczy będący w stanie konkurować z potężnymi firmami ze swojej branży nie tylko na stopie finansowej, lecz i technologicznej. Sanins Wentylacja zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania razem z systemami BMS i automatyką. Posiadamy własną produkcję elementów wentylacyjnych. Wykonujemy roboty budowlano-montażowe, projekty, wykonujemy usługi serwisowe. Firma dysponuje pełnym zapleczem w zakresie doradztwa inżynieryjnego, wykonywania przeglądów, ekspertyz technicznych i kosztorysów. Zakres prac: instalacje wentylacyjne, instalacje klimatyzacyjne, kotłownie i węzły ciepła, przemysłowe instalacje chłodnicze, sieci cieplne. Jedna z naszych firm zajmuje się wszystkim w zakresie instalacji kanalizacyjnych, wodnych i gazowych oraz elektrycznych. Świadczymy roboty budowlano-montażowe, projektowanie, wykonujemy serwis. Firma dysponuje pełnym zapleczem w zakresie obsługi inżynierskiej w zakresie wykonywania przeglądów budowlanych, ekspertyz technicznych i kosztorysów. Zakres świadczonych robót: zewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej, zewnętrzne sieci magistralne, przyłącza wodociągowe oraz kanalizacyjne, wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, gazowe. Oferujemy również budownictwo infrastrukturalne pod kątem wykonawstwa. Prowadzimy prace związane z budową i modernizacją powierzchni dróg i chodników wraz z towarzyszącą infrastrukturą i instalacjami oraz robotami ziemnymi. Prócz tego wykonujemy roboty alpinistyczne oraz związane z montażem rusztowań.

  Data dodania: 15 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dezynfekcyjne w Bydgoszczy »

  Firma oferuje tanio i solidnie cały pakiet usług dotyczące odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i wnętrz budynków jak również fumigacji magazynów zbożowych. Jesteśmy najstarszym zakładem dezynfekcyjnym na terenie Bydgoszczy oraz okolic. Usługi robimy w systemie HACCP. Do dezynfekcji stosujemy metody fizyczne i chemiczne. Prowadzimy także sprzedaż środków DDD. Gwarantujemy całkowitą skuteczność oraz odpowiedzialność w tępieniu wszelkich szkodników - gryzoni, os, robactwa. Zwalczamy szkodniki sanitarne jak również magazynowe. Stosujemy preparaty najwyższej jakości, które mają zezwolenia Państwowego Zakładu Higieny oraz Ministerstwa. Tępimy szkodniki w pomieszczeniach mieszkalnych, w zakładach przemysłowych różnych branż, w pomieszczeniach magazynowych. Cena przeprowadzonej usługi zależy od jakości oraz ilości zużytego preparatu. Dla stałych klientów oferujemy korzystnych rabatów i promocji. Wystawiamy faktury VAT. Prowadzimy także sprzedaż szerokiej gamy środków dezynfekcyjnych i deratyzacyjnych dla klientów indywidualnych. Odkażanie - postępowanie które ma na celu maksymalne zmniejszenie ilości drobnoustrojów w odkażanym materiale. Dezynfekcja niszczy formy wegetatywne mikroorganizmów, ale nie zawsze usunie formę przetrwalnikową. Zdezynfekowany materiał nie musi być całkowicie jałowy. Dezynfekcja, przeciwnie do antyseptyki dotyczy przedmiotów oraz powierzchni użytkowych. Dezynsekcja to tępienie szkodliwych owadów, głównie pasożytniczych jak: muchy, komary, wszy, pchły oraz karaluchy, ich larw i jaj. W szerszym znaczeniu tępienie stawonogów głównie. Dezynsekcję można wykonać poprzez zastosowanie przeróżnych sposobów i środków: para, trzepanie, środków chemicznych, oraz tępienie przy pomocy innych żywych stworzeń.

  Data dodania: 15 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Specjalista leczenia psów w Bydgoszczy »

  Strona lekarzy specjalistów weterynarii w Bydgoszczy. Zapewnia wszechstronną opiekę lekarsko-weterynaryjną zwierzętom w każdym wieku. Jako nowoczesna lecznica weterynaryjna zapewnia kompletną diagnostykę i leczenie internistyczne oraz chirurgiczne w zakresie chirurgii kostnej i chirurgii tkanek miękkich. W ramach konsultacji doktorzy współpracują z wieloma ośrodkami weterynaryjnymi. Wykonywane są wszystkie konieczne badania laboratoryjne i diagnostyczne. Specjalizują się między innymi w diagnostyce i leczeniu chorób wewnętrznych, kardiologicznych, dermatologicznych, endykrynologicznych, ortopedycznych, okulistycznych, pediatrii, stomatologii, położnictwie i ginekologii jak również chirurgii kostnej i miękkiej. Posiadamy namiot tlenowy. To jedno z urządzeń, które wykorzystywane jest do tlenoterapii. Tlen leczy. Wskazaniem do tlenoterapii są choroby w których dochodzi do niedotlenienia komórek. Zwykle są to stany ostre, gdzie szybkie podanie tlenu ratuje życie lub jest bardzo ważnym składnikiem całej terapii na przykład niewydolność oddechowa psich i kocich noworodków, astma kotów, obrzęk płuc, niewydolność sercowo-naczyniowa, zapadanie tchawicy, skurcze krtani, choroby płuc i oskrzeli. Zwierzę umieszczane jest w wygodnym namiocie tlenowym. Tlenoterapia najczęściej zajmuje od 10 do 60 minut, choć bywa że kilka godzin. Namiot wyposażony jest w gruby materac, matę grzewczą oraz adaptery zapewniające odpowiednie stężenie tlenu. Na życzenie właściciela chorego zwierzęcia oraz za zgodą lekarza, właściciel może towarzyszyć zwierzęciu w trakcie trwania tlenoterapii. Zwierzęta nas odwiedzające często wymagają znieczulenia w celach leczniczych oraz diagnostycznych. W przypadku prostych i krótkich procedur zwykle wystarczy domięśniowa premedykacja tzw. głupi jaś, lecz większość zabiegów wymaga znieczulenia ogólnego. W naszej lecznicy korzystamy ze znieczulenia wziewnego uważanego za najbezpieczniejsze w medycynie.

  Data dodania: 14 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Swetry produkcja »

  Zajmujemy się produkcją wyrobów dziewiarskich. Posiadamy wielkie doświadczenie, zakład powstał w 1985 roku. Już od samego początku naszą specjalizację stanowią swetry. Nasze wyroby są znane i cenione tak w Polsce, jak i UE. Charakteryzuje je nowoczesne wzornictwo oraz ciekawa kolorystyka. Nowoczesne urządzenia i maszyny oraz stosowanie wysokogatunkowej przędzy zapewnia wyroby najwyższej jakości. Za każdym razem staramy się aby prezentowana oferta dostosowana była do obecnych trendów w modzie odzieżowej. W naszym asortymencie można znaleźć wyroby: swetry damskie, swetry męskie, dziecinne; swetry dla ochroniarzy, policji, leśników, straży; spódnice i sukienki; swetry i kamizelki szkolne; peleryny i swetry komunijne. Zajmujemy się również produkowaniem pod zamówienie według modełek dostarczonych przez klienta. Włóczki, z których produkujemy nasze produkty to: wełna, bawełna, akryl, lycra i inne, w zależności od potrzeb nabywcy. Produkcję wysyłamy również na eksport, najczęściej do sąsiadów za zachodnią granicą. Oferujemy bardzo dobrej jakości produkty po atrakcyjnych cenach. Dla większych zamówień możliwość negocjacji cen. Sweter nie oznacza pogrubienia sylwetki, a dodatkowo wesprze w dodaniu powabu: Sweter o kroju tuniki, obciętej pod linią biustu. Będzie idealny gdy chcesz ukryć swój brzuszek. Poza tym będzie sweter gładki, w ciemniejszej tonacji. Warto podkreślić, że tunika o długości która zakrywa pośladki bardzo dobrze komponuje się z prostymi spodniami. Sweter z luźno opadającymi połami idealny będzie gdy chcesz ukryć brak wcięcia w talii. Tego typu swetry odwrócą uwagę od zbyt dużych bioder. Sweter z pionowym splotem doda figurze lekkości. Jeśli masz duże piersi, wybieraj swetry z dekoltem V. Taki rodzaj dekoltu ładnie uwypukli krągłości, jednocześnie wydłuży szyję.

  Data dodania: 14 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektowe Bydgoszcz »

  Biuro specjalizujące się w projektowaniu obiektów o konstrukcji ze stali z blach cienkościennych. W ofercie oferuje autorski system hal. To super nowoczesny i bardzo konkurencyjny ekonomicznie produkt, który ustawicznie jest ulepszany w kontekście kolejnych realizacji obiektów budowlanych. Firma zajmuje się także obsługą inwestycji budowlanych. Naczelną ideą architekta jest, aby projekty były zrealizowane w możliwie najkrótszym czasie, to jest w terminie umówionym z zamawiającym, kładąc nacisk na rzetelność, stosowanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań oraz ich optymalizację. Zapewnia to skrócić czas trwania całego procesu inwestycyjnego, a przez to ograniczyć do minimum koszty inwestycji. Optymalizacja przeprowadzona jest bardzo szczegółowo i wnikliwie, a opiera się na projektowaniu obiektów budowlanych przy użyciu niezbędnej ilość stali i żelbetu, wymaganej dla utrzymania bezpieczeństwa oraz formy konstrukcji. Bardzo doświadczenie projektowe w zakresie przygotowywania projektów architektonicznych hal stalowych jak i budynków mieszkalnych gwarantuje nam z powodzeniem również oferować usługi w zakresie montażu budynków. Hale stalowe stanowią specjalizację naszego biura architektonicznego, jednak projektujemy także obiekty mieszkalne czy biurowe. W ostatnim czasie zaprojektowaliśmy kilkadziesiąt obiektów dla przemysłu. Najczęściej były to hale stalowe z profili zimnogiętych ocynkowanych (hale produkcyjne, hale magazynowe itd. ). Głównym zleceniodawcą był lider produkcji blachy trapezowej, dachówkowej, kształtowników zimnogiętych itd. Po kilku latach działań w zakresie projektowania i obsługi inwestycji budowlanych oraz zdobytego doświadczenia, rozszerzyliśmy ofertę naszego biura o wykonawstwo prac budowlanych.

  Data dodania: 14 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • AUM.pl »

  Branżowy katalog stron internetowych do którego dodawane są wyłącznie polskojęzyczne witryny internetowe. Strony ułożone są w dobrze tematycznie podzielonych grupach. Jeśli jest potrzeba można zgłosić chęć podpięcia nowej kategorii. Wpisywanie do katalogu opłacane jest smsem. Przesyłana witryna może zostać przypisana aż do trzech odpowiednich działów jak też do województwa i miasta. Dzięki temu jeden wpis generuje kilka linków. Domena działa w internecie od 2002 roku. Strona non stop jest rozgłaszana w internecie. A to razem wzięte sprawia, że wpis w tym miejscu przyniesie korzyści twojej stronie internetowej. Katalog zawiera wyłącznie przejrzane adresy, bez spamu.

  Data dodania: 14 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron w Bydgoszczy tanio »

  Odwiedź naszą stronę, gdzie oferujemy projektowanie sklepów internetowych wykorzystujące autorskie rozwiązania programistyczne. Naszym głównym systemem do tworzenia stron jest WordPress. To jest najpopularniejsze oprogramowanie na świecie jeśli chodzi o tworzenie witryn www w oparciu o platformy Open Source. Oprogramowanie jest systematycznie aktualizowane, dzięki czemu wciąż przybywa nowych funkcji, zachowywana jest kompatybilność z platformami serwerowymi oraz łatane są luki bezpieczeństwa. Oprogramowanie posiada również najwięcej dodatków, które znacznie podnoszą funkcjonalność witryny www. Większość z nich jest darmowa, a te za które należy zapłacić kosztują bardzo mało, a ich jakość przygotowania stoi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się projektami od samych fundamentów. Naszą główną zasadą jest motto - Projektowanie sklepów to usługa dla kupującego, czyli zawsze pracujemy wg sugestii zamawiającego. Wygląd i treść witryny określana jest w wyniku dyskusji z zamawiającym. Bez wyjątku każdy projekt w trakcie przygotowywania podlega ocenie i weryfikacji przez klienta, aż do uzyskania ostatecznej postaci. Pracę zaczynamy od określenia potrzeb klienta. Główny nacisk w przygotowywaniu projektu jest kierowany na projekt graficzny oraz na funkcjonalność witryny. Strona ma być odpowiednio postrzegana czyli powinna być estetyczna i miła dla oka oraz zachęcająca do klikania po niej. Opracowujemy tak proste serwisy - wizytówki firm w Internecie, jak również o wiele bardziej rozbudowane dynamiczne serwisy z możliwością panelu administracyjnego, w tym też sklepy do prowadzenia sprzedaży przez internet. Przygotowujemy także banery reklamowe. Oferujemy kompleksową usługę - od podstaw aż po ostateczny rezultat. Dzwoń lub pisz śmiało, z wielką satysfakcją dzielimy się wiedzą.

  Data dodania: 14 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie-Stron.biz »

  Sieciowa galeria unikalnej ilustracji. Jak zasadniczo wiadomo twórcze zainteresowanie służy zrelaksowaniu się. Właściwe hobby to takie, które wchłonie umysł na większy odcinek czasu. Dzięki temu inspirator jest w stanie zmniejszyć napięcia wywołane stresem. Lęk generuje zwykła egzystencja. Posiadamy tysiące spraw na głowie do zorganizowania. Stąd ciekawe hobby to podarek losu. I ta strona internetowa to naturalnie tego typu konik. Jeśli mam trochę czasu rysuję elektroniczne malowidła. Wątek jest dowolny, normalnie to co pierwotnie mi dotrze do głowy zostaje przedmiotem na rysunku. systematycznie są to jednostki ludzkie, ponieważ homo sapiens mnie zapamiętale zaciekawia. I nie mam na myśli wyłącznie powabów wyjątkowych dziewcząt. Każda grafika to odosobniona podstrona, która przedstawia także motto. Drugim moim zainteresowaniem jest lektura. Specjalnie stymulująca ducha i z niej właśnie zdobywam urywki. A to wszystko adresuję wyselekcjonowanym kolegom polecając ich strony www. Czasami zdarza się, iż maluję rysunek na zamówienie.

  Data dodania: 14 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Huna.net.pl »

  Internetowa wystawa autorskiej grafiki. Jak powszechnie wiadomo twórcze zaangażowanie służy odprężeniu się. Porządne pragnienia to takie, które wchłonie umysł na większy czas. Poprzez to osobnik jest w stanie uporządkować umysł. Lęk wyzwala zwykłe istnienie. Posiadamy setki, jeśli nie tysiące spraw na głowie do załatwienia. Więc należyte hobby to dar losu. Ta witryna internetowa to dokładnie taki konik. Gdy znajdę chwilę tworzę rysunki. Cel jest nieokreślony, niezmiennie to co początkowo mi wpadnie do wyobraźni zostaje tematem na grafice. notorycznie są to osoby, albowiem śmiertelnik mnie mocno czaruje. I nie mam na myśli wyłącznie powabów niebrzydkich dam. Każdy rysunek to indywidualna strona, która przedstawia także dedykację. Równorzędnym moim zajęciem jest lektura. Zwykle prowokująca duszę i z niej właśnie pobieram ustępy. A to wszystko dedykuję niektórym znajomym reklamując ich witryny internetowe. Sporadycznie zdarza się, że kreuję rysunek na specjalne zamówienie.

  Data dodania: 14 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Golebie.biz | Strona dla hodowców gołębi »

  Zapraszam na stronę poświęconą hodowli gołębie pocztowych oraz rasowych. Odwiedzając moja stronę dowiesz się jak zapoczątkować hodowlę gołębi rasowych czy to ozdobnych, jakie fundusze pochłania to hobby, jak dbać o ptaki aby czuły się dobrze i cieszyły oko hodowcy. Jeśli jesteś hodowcą i chcesz się podzielić zdjęciami swoich gołębi możesz się do mnie zgłosić. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej.

  Data dodania: 14 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • wysokiej klasy szafy przesuwne dolnośląskie »

  Master Art to sprawdzona przedsiębiorstwo, która oferuje swoim klientom profesjonalne usługi stolarskie na bardzo wysokim światowym poziomie. Na rynku działamy od 1994 roku, dzięki czemu udało nam się zyskać ugruntowaną pozycję na rynku a oprócz tego zyskać wielu zadowolonych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi stolarskie na terenie całego województwa dolnośląskiego. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu oraz korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać na czas, nawet najtrudniejsze zlecenia. Jako jedna z niewielu firm w Łodzi oferujemy biegły montaż luster od a do z. Polecamy Państwu także nasze kompleksowe usługi szklarskie, które między naszych klientów cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Wyłącznie my oferujemy techniczny składanie niezawodnych folii okiennych.

  Data dodania: 14 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Części do pilarek Partner »

  Sklep od dawna przede wszystkim zajmuje się sprzedażą podzespołów do pił mechanicznych znanych firm, jak też tanich zamienników z Chin. Główne marki do których oferujemy akcesoria to STIHL, Husqvarna, Dolmar, Partner oraz Makita. Obsługa ustanawia standardy handlu zawsze i bez wyjątku oferując najtańsze produkty najwyższej jakości. Wszystkie oferowane przez nasz sklep produkty posiadają europejskie certyfikaty jakości jak również objęte są gwarancją. Każdy towar sprawdzamy przed wysyłką. Dajemy gwarancję, że otrzymasz w pełni sprawny towar. Sprzedajemy tylko wyselekcjonowane akcesoria do pilarek. Najważniejsze grupy części to: koła napędowe, amortyzatory, cewki zapłonowe, cylindry, gaźniki, filtry powietrza, sprzęgła, kartery, koła zamachowe, membrany gaźnika, napędy pompek, napinacze łańcucha, pierścienie, osłony filtra, pompki oleju, łańcuchy, prowadnice, rozruszniki, przekładnie kątowe, tłoki, tłumiki, uchwyty, uszczelki, łożyska, wały korbowe, zbiorniki paliwa. Celem naszych działań jest oferowanie akcesoriów najwyższej jakości po jak najniższych cenach. Prowadzimy także hurt części. Dla stałych nabywców udzielamy atrakcyjne bonusy. Stawiamy na jakość, a nie ilość. Części do pilarek to nasza specjalność, którą rozwijamy od wielu lat. Z tego powodu możemy każdemu klientowi skutecznie służyć radą - po prostu napisz do naszego sklepu. Jeśli widzisz, że dana część pasuje do wybranego modelu piły to dajemy gwarancję, że tak właśnie jest. Części do pilarek są zawsze na magazynie, gotowe do wysyłki. Części dostarczamy wyłącznie monitorowanymi przesyłkami. Zapewnia to całkowite bezpieczeństwo. Części do pilarek nadajemy kurierowi do dwudziestu czterech godzin. Towar możesz odebrać osobiście. Skontaktuj się z nami, jeśli pojawi się jakiś problem, zrobimy wszystko, aby rozwiązać problem. Nigdy nie pozostawiamy klienta samego z pytaniami.

  Data dodania: 13 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bydgoszcz usługi transportowe »

  Prowadzimy transport na terenie Polski. Charakteryzuje nas wyjątkowa rzetelność oraz solidność. Usługi wykonuje zgrana ekipa osób. Posiadamy szybkie pojazdy z komfortowym wyposażeniem kabiny pasażera: kierowca oraz dwójka pasażerów. Wybierając naszą firmę dostaniecie Państwo usługę terminową zapewniającą bezpieczeństwo towaru oraz przewożonych osób. Nasz obszar świadczenia usług: Bydgoszcz, Grudziądz, Toruń, Świecie, Chełmno, Kwidzyn oraz cały kraj i państwa Unii Europejskiej. Dysponujemy zespołem do załadunku i rozładunku. Opłaty za usługi są oczywiście negocjowalne! W skład oferty wchodzą: usługi transportowe materiałów na budowę, transport mebli, transport sprzętu AGD oraz urządzeń elektrotechnicznych, transport odzieży, tekstyliów i innych wyrobów przemysłu lekkiego, transport europalet - 5 palet w jednym załadunku, przeprowadzki na zlecenie firm i urzędów, przeprowadzki osób prywatnych na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Dysponujemy akcesoriami chroniącymi przewożony towar: folia bąbelkowa, pasy, strecz i innymi ułatwiającymi transport. Mamy wyjątkowe doświadczenie zapewniające punktualny i bezpieczny transport przedmiotów. Poza tym na terenie Grudziądza oferujemy usługi przy domach: rekultywacja trawników, pielęgnacja zieleni, wertykulacja, nawożenie, usuwanie chwastów, ścinanie trawników jak również ozdobne oraz pielęgnacja roślin ozdobnych. Polecamy także prace gospodarcze w domu i wokół domu: rąbanie i układanie drzewa, grabienie, odświeżanie malowanego tynku i ścian, np. werandy, płoty, pergole oraz naprawa różnego sprzętu ogrodowego. Jesteśmy zainteresowani stałą współpracą. Poprzez podłączenie przyczepy mamy możliwość zwiększenia pojemności przewożonego towaru z 14 do 20 metrów sześciennych.

  Data dodania: 13 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Jarosławiec domki dla rodziny »

  Gorąco zachęcamy do relaksu w nadbałtyckiej miejscowości Jarosławiec. Chcemy zaoferować niezwykłe letnie wczasy w drewnianych chatkach. Każdy szczegół naszych domków jest dokładnie przemyślany i uważnie zaplanowany. W trosce o ochronienie naturalnych zalet drzewa domy zrobione zostały w stu procentach z bali górskiego świerku, omszone naturalną skrętką ręcznie wtykaną. Domki przyozdabiają okiennice, z których każda została ręcznie rzeźbiona. Do zabezpieczenia drewna użyliśmy jedynie naturalnych woskoolejów. Dach pokryty został strukturą podobną do gontu. Od wewnątrz domy nie są malowane. Drzwi i ściany są naturalne, a podłoga woskowana. Przestrzenna parcela jest w całości zagrodzona, z możnością pozostawienia pojazdów. Do brzegu morza jest bardzo niedaleko. Każdy z domów jest odpowiedni dla sześcio- osobowej rodziny lubiącej spokój, luksus, komfort oraz wygodę. Domki są całkowicie zaopatrzone: akcesoria kuchenne, ekwipunek plażowy, zabawki dla dzieci, pościele. Jarosławiec jest to stara rybacka osada z pięknymi wschodami i rzadkim mikroklimatem. Analizowanie klarowności wód na centralnym wybrzeżu Polski zakwalifikowały Jarosławiec do najwyższej rangi czystości wody. Okolica objęta jest borami, w których przeważa: modrzew, daglezja, sosna czarna. W samym Jarosławcu a także w okolicy znaleźć można dużo atrakcji, na przykład: jezioro, hotel spa, aquapark, latarnia nadmorska, przystań rybacka (świeże ryby), prom wycieczkowy, szlaki rowerowe, Dolina Charlotty, Słowiński Park Narodowy. Na naszej stronie internetowej znajdziecie kilka słów o naszym upodobaniu do drewnianych domków, informacje o atrakcjach Jarosławca i najbliższych obszarów z odnośnikami do stron, opisy domków, szczegółową galerię fotek wraz z opisami, cennik, dojazd i kontakt.

  Data dodania: 13 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Systemy zabudowy wnętrz Bydgoszcz »

  Zapraszamy Was w świat mebli kuchennych Inspiracji. Świata, w którym Państwa życzenia i wymagania są dla nas priorytetem. Mamy do zaoferowania najlepszej jakości kuchnie renomowanej firmy ATLAS oraz szafy z drzwiami przesuwnymi Komandor. Wykonujemy spójne kompozycje kuchni Atlas, które w elegancki i harmonijny sposób łączą pomieszczenie kuchenne z całym mieszkaniem. Szeroka gama produktów firmy Atlas gwarantuje realizację wyjątkowych marzeń klientów. Kuchnia jest dla nas przestrzenią do inspiracji, w której robimy ponadczasowe formy, opierające się o nowoczesny design w kwestiach projektowania. Sercem naszych kuchni są okucia marki Blum z dożywotnią gwarancją oraz systemy firmy Peka, zapewniające funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni w szafkach. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala nam spełniać Państwa oczekiwania pod każdym względem. Zapewniamy bezpłatne pomiary i projekty opierając się o najnowsze standardy w dziedzinie projektowania. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami sprzętów AGD jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą marki BOSCH, SIEMENS, FALMEC, FRANKE, BLANCO, TEKA, FABER oraz WHIRLPOOL. Jesteśmy również wyłącznym przedstawicielem firmy KOMANDOR na terenie Bydgoszczy, oferującym szafy i zabudowy wnęk. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni nie tylko w trakcie procesu zamawiania kuchni i szaf, jak również przez wiele następnych lat. Natomiast nasza całościowa obsługa zapewnia zaprojektowanie i stworzenie kompleksowych wnętrz, w których dominuje doskonała harmonia jak i ład. Naszym celem jest tworzenie kuchni pod każdym względem wygodnej, poręcznej, zarówno nowoczesnej jak i tradycyjnej.

  Data dodania: 13 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie zębów bez bólu Bydgoszcz »

  Nasz gabinet stomatologiczny prowadzony jest wiele lat. Przez cały czas zmierzamy do zwiększania komfortu pobytu pacjenta w naszym gabinecie. Nasz zespół wciąż podnosi wiedzę poprzez sympozja, szkolenia, kursy. Mamy świadomość tego, że poszerzanie naszej wiedzy jest wręcz nieodzowne do prawidłowej pracy z pacjentem, korzystania ze wszystkich udoskonaleń technicznych jak i nowinek w stomatologii. Pracujemy korzystając z najlepszych wzorców światowej stomatologii tak jeśli chodzi o procedury, sprzęt jak i materiały. Zespół tworzą: dyplomowane higienistki stomatologiczne, lekarze stomatolodzy, laboratorium protetyczne i profesjonalna asysta dentystyczna. Od początku działalności stosujemy rejestrację na godziny. Oszczędza to cenny czas naszych pacjentów. Super, jeśli możecie Państwo przyjść do gabinetu dziesięć minut wcześniej przed zaplanowaną wizytą. Pacjentów przychodzących do nas po raz pierwszy prosimy o przyniesienie ze sobą aktualnego zdjęcia przeglądowego buzi - w razie potrzeby służymy informacją gdzie takie zdjęcia można na poczekaniu wykonać. Dla dzieci polecamy rady higienistki stomatologicznej, która podpowie rodzicom jak skorygować dietę maluszka, aby zęby były mocne i odporne na bakterie próchnicze. Higienistka pomoże w zagadnieniach: jak ustrzec maluszka przed próchnicą butelkową, jaką pastę wybrać, od kiedy maluch powinien zacząć sam szczotkować ząbki, czy wyrzynanie mleczaków zawsze boli? Higienistka nauczy także opiekunów prawidłowego mycia zębów u najmłodszych. Ponad to sprawdzi przy pomocy specjalnych preparatów efektywność mycia zębów – a to powszechnie występujący problem z obserwacją pierwszych objawów próchnicy.

  Data dodania: 13 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Silent system - fortepiany »

  Fortepiano została założona w 2005 roku. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem w kraju firmy markowej Feurich produkującej fortepiany i pianina. Producent wytwarza 2 linie swoich wyrobów. Z jednej strony ekskluzywne, ręcznie wytwarzane w Niemczech od znacznie ponad stu sześćdziesięciu lat fortepiany i pianina doskonałej jakości, posiadające renomę oraz stałe, ciągle powiększające się grono amatorów. Z drugiej strony – nowoczesne instrumenty wytwarzane w największej i najnowocześniejszej fabryce fortepianów i pianin w Ningbo, pod dokładną kontrolą międzynarodowych fachowców Feurich. Zwiększona oferta zaistniała dzięki połączeniu niemieckiej firmy Feurich oraz austriackiej Wendl-Lung. Wyznacznikiem wyniku tej firmy jest bardzo dużo nagród jak również bardzo zadowoleni konsumenci, zarówno koncertujący wykonawcy, jak i uczący się na każdym poziomie zaawansowania. Cieszy fakt powrotu po kilkudziesięciu latach nieobecności na naszym krajowym rynku, pianin oraz fortepianów Feurich, które zastępują stare i wysłużone, ale wciąż cenione jednostki z nawet przedwojennej kolekcji. Naczelne hasło firmy Fortepiano - Fortepian w zasięgu ręki. Mamy świadomość oczekiwań zarówno instytucji muzycznych, jak i klientów prywatnych zajmujących się muzyką. Jesteśmy w stanie doradzić każdemu, na każdym poziomie zaawansowania, zarówno jeśli chodzi o zakup fortepianu, jak również o edukacje muzyczną. Podejmujemy także odpowiedzialność za zakupiony u nas instrument, zapewniając serwis na najlepszym poziomie. W naszej firmie są także sale do ćwiczeń wyposażone w 1 lub 2 instrumenty - fortepiany i pianina. Jest możliwość ich wynajęcia na godziny, w czasie godzin otwarcia Centrum. Prócz salonu sprzedaży prowadzimy Pracownię Konserwacji i Renowacji Fortepianów i Pianin. Pracownia nasza dostarcza najlepszą jakość usług, serwis oraz transport instrumentów.

  Data dodania: 12 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania deweloperów Wrocław »

  Witryna ogłoszeniowa poświęcona specjalnie najnowszym inwestycjom budowlanym. Prezentowane są tutaj oferty spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów oraz firm budowlanych. Na stronach portalu zamieszczone są fotki inwestycji razem z dokładnymi opisami oraz planami technicznymi, które odnoszą się do techniki budowy, położenia, czy sposobu wykończenia. Internauta może skorzystać z wyszukiwarki, aby zawęzić spis ofert. Dzięki mechanizmowi dodawania wpisów można w łatwy sposób opublikować nowe ogłoszenie. Witryna jest częścią grupy kilku bardzo dużych portali z ogłoszeniami nieruchomości. Dzięki temu można szybko dotrzeć do dużo innych interesujących wpisów. Strona umożliwia całkowicie darmowe publikowanie nadesłanych treści. Prócz tego jest opcjonalna możliwość za dodatkową opłatą wyświetlania własnego ogłoszenia jako pozycja promowana. Strona dla lepszej przejrzystości składa się z trzech głównych typów ogłoszeń - obiekty komercyjne, mieszkania oraz domy. Rynek nieruchomości deweloperów w Polsce oferuje wielki wybór ofert. Jednakże często należy poszukiwać ich w różnych miejscach. Z tego powodu przygotowaliśmy ten portal, żeby ułatwić Państwu znalezienie wymarzonej oferty. Dla osoby prywatnej chcącej kupić nieruchomość na cele mieszkaniowe najczęściej największe znaczenie posiada cena nieruchomości, na drugim miejscu stoi lokalizacja. W branży nieruchomości wiele mówi się o korzystnym inwestowaniu pieniędzy w nieruchomości. W takim wypadku ważny jest odpowiedni wybór lokalizacji nieruchomości, w którą zamierza się inwestować. Takie nieruchomości mogą w późniejszym okresie przynieść inwestującemu duże korzyści, jeżeli są dobrze usytuowane. Bardzo dobrą inwestycją jest kupno mieszkań na obrzeżach dużych miast. Są to bowiem nieruchomości, które z biegiem czasu będą cieszyć się większym zainteresowaniem.

  Data dodania: 12 10 2017 · szczegóły wpisu »