Strony związane z hasłem 'firmy':

 • Czyszczenie dywanów, sprzątanie warszawa »

  Profesjonalne sprzątanie biur i mieszkań Warszawa - 7 Dni Serwis Czystości - sprzątanie Warszawa. Oferta firmy to sprzątanie biur i sprzątanie mieszkań w Warszawie i okolicy - mycie okien, pranie dywanów, czyszczenie wykładzin i inne usługi sprzątające. Firma sprzątająca zaprasza - sprzątanie Warszawa.

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Restrukturyzacja »

  Kancelaria Prawnicza - Woźnicki Malecha Krzeminski Noga - radca prawny, prawnik, syndyk, adwokat Warszawa, województwo Mazowieckie. Zapraszamy Państwa dalej - kliknij w link i zobacz więcej informacji na naszej stronie internetowej. Profesjonalna obsługa prawna i podatkowa procesów restrukturyzacyjnych - restrukturyzacja zadłużenia spółki, windykacja należności. Działanie na szkodę spółki, pranie brudnych pieniędzy, odpowiedzialność członków zarządu spółki, zamówienia publiczne, stwierdzenie nieważności czy też unieważnienie i uchylenie uchwał. Naruszenie praw akcjonariuszy mniejszościowych, wyłudzenie zwrotu podatku VAT, narażenie podatku na uszczuplenie, wyłudzenie funduszy unijnych, przetargi doradztwo.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia z Katowic »

  Sieć Internet to zasób, w którym możemy w aktualnych czasach odnaleźć w zasadzie cokolwiek. Ludzie używają strony www na dziesiątki metod. Przykładowo poszukując pracy wpisujesz w wyszukiwarce słowo praca tymczasowa katowice. Od niedawna niezwykle popularne są właśnie portale, które pozwalają na zamieszczanie drobnych ogłoszeń. Spośród tego typu stron można znaleźć przykładowo nieruchomości katowice. Szereg ludzi z ochotą korzysta z tego typu wysyłania informacji o oferowanych usługach. Nieraz przeszukując ogłoszeń jak korepetycje katowice napotykamy na dziesiątki ofert nauczycieli, z których niewątpliwie znajdziemy takie które nas zaintrygują.

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekt logo firmowego oferuje agencja reklamowa Delight »

  Zapraszamy nowe agencje reklamowe z Łodzi do współpracy oraz wszystkich tych, którzy szukają wyśmienitych gadżetów reklamowych. Dobrze wiemy jak sprawić byś został zauważony. Jesteśmy specjalistami w kreowaniu skutecznej reklamy za pomocą gadżetów promocyjnych. Będąc członkiem organizacji międzynarodowych, a zarówno lokalnych, Delight Łódź jako agencja reklamowa nabyła niezbędnego doświadczenia do zaproponowania swym kooperantom najwyższej jakości gadżetów reklamowych. Zajmujemy się również promocją projektową oraz poligraficzną. Posiadamy studio projektowe w Łodzi, jak także wykwalifikowanych programistów grafiki. Pozycjonowanie to kolejny sposób na znalezienie się w czołówce przeszukiwarki Yahoo a to prosta droga do pozyskania przyszłych, potencjalnych przedsiębiorców. W naszym wyborze jest także kreowanie wizerunku gatunku, jak także wykonywanie niewielkich zadań - tego, co niezbędne oraz wymagające stałych uzupełnień w codziennym funkcjonowaniu sklepu. To właśnie wtedy zleceniobiorca sam znajduje markę, od której wykupi usługę, gadżety reklamowe lub towar. Czekamy na kontakt z Państwem w naszym biurze w mieście Łódź. Dowiedzą się Państwo jak agencja reklamowa Łódź skutecznie działa na współczesnym rynku usług reklamowych. Niezależnie od tego, gdzie zechcesz zaistnieć, znajdziemy odpowiednią ku temu formę. Inwitujemy wszystkich do kooperacji w Łodzi.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kolportaż ulotek Warszawa - TurboReklama.pl »

  Jesteś zaintereosowany kolportażem ulotek? Firma TurboReklama. pl zajmuje się roznoszeniem ulotek, które dostarczył nam Klient, jak również sami przygotowujemy projekt, drukujemy i roznosimy ulotki. Jak to robimy? - nie pobieramy dodatkowych opłat za odbiór ulotek od Ciebie lub Twojej drukarni, - nigdy nie zaśmiecamy ulotkami podwórzy i klatek schodowych, - jeżeli nie masz jeszcze ulotek, wydrukujemy je dla Ciebie w korzystnej cenie, - ulotki dostarczamy w terminie ustalonym z Tobą, - materiały reklamowe rozdzielamy pomiędzy profesjonalnych kolporterów, - tworzymy staranny plan dystrybucji, - pomagamy Klientom zaplanować kampanię (czas dystrybucji i ilość ulotek) Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Ulotki to nasza pasja! Nie robimy tego bo musimy.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sp[is firm »

  Moderowany katalog firm katalog-firmy. net jest ciekawym zbiorem, przez co utrzymuje wysoką jakość dodawanych wpisów. Unikalność naszego katalogu gwarantuje moderator. Katalog firm, w którym klienci w prosty sposób mogą dotrzeć do Twojej Firmy. Oczywiście liczą się tylko dobre opisy o wyjątkowej treści. Dzięki temu wpisy nasze dają idealną reklamę dla nowo powstałych stron www. Baza firm Katalog-firmy. net zwiększy ruch na Państwa stronie.

  Data dodania: 09 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm »

  Reklama internetowa witryny w internecie jest ciężkim i czasochłonnym wyzwaniem. Należy spędzić nad nią dużo czasu, żeby przyniosła korzyści oraz widzialność dla strony internetowej. Powinno się pamiętać również o wartościowym pozycjonowaniu, jakie jest bardzo ważne przy skutecznym promowaniu swojej strony www. Zobacz więc nasz efektywny i darmowy oraz profesjonalny katalog firm info-firm. net, który powstał, by reklamować wartościowe polskie witryny internetowe. Mimo swojego krótkiego stażu w Internecie szybko się rozwija oraz zdobywa odnośniki. Moderacja w katalogu firm info-firm. net jest skuteczna, szybka oraz dokładna. Zapraszamy do promocji i wpisywania serwisów. Dostarczamy rzetelnych informacji.

  Data dodania: 09 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm »

  Statystyki na Twojej stronie www wskazują Ci, że masz marny ruch? Jesteś niewidoczny dla robotów wyszukiwarek internetowych? Chcesz bardzo to zmienić i fachowo oraz zdobyć najlepsze pozycje w takich znanych wyszukiwarkach jak Netsprint, Bing oraz innych? Jeżeli tak, to zacznij się skutecznie pozycjonować z dobrym i moderowanym katalogiem firm katalog-firmy. biz, który pomoże osiągnąć Ci ten cel. Nasz portal pozwala na skuteczne umieszczanie darmowych bezpłatnych wpisów reklamujących Twoje strony, dzięki czemu Twoja strona www uzyska wartościowe linki, tematyczne, opis oraz listę słów kluczowych.

  Data dodania: 09 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm »

  Nowatorski katalog firm www. bluen. pl oparty o nowy skrypt katalogu. Baza stron posiada nowatorskie funkcje niedostępne w różnych innych szablonach katalogów. W nowatorskim oraz unikalnym katalogu www. bluen. pl możesz skutecznie zareklamować się zupełnie za darmo. Nie będzie on wymagał żadnych opłat. Przyjmowane są zarówno strony firmowe jak i prywatne, jakie w pierwszej kolejności zapoznają się z regulaminami, które panują w spisie firm.

  Data dodania: 09 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Największe firmy »

  Portal Rynkometr. pl to wielka skarbnica danych o przedsiębiorstwach, krajowej gospodarce oraz tendencjach na rynku. Serwis Rynkometr. pl wykorzystuje 1650 podgrup branżowych z PKD najważniejszym zadaniem tego zabiegu jest podzielenie na sektory branżowe polskiej gospodarki. PKD, bieżąca, ustalona została w 2007 roku kiedy to ustalono nową klasyfikację PKD. W każdej podgrupie branżowej z Polskiej Klasyfikacji Działalności robi serwis Rynkometr unikalny ranking firm. W rankingu firm wzięte pod uwagę są tylko te najbardziej znaczące firmy działające w krajowej gospodarce w opisywanym wycinku rynku. W dniu dzisiejszym w zestawieniu firm znajduje się dwanaście tysięcy dwieście dziewięćdziesiąt siedem największych podmiotów. Codziennie setki osób poszukują newsów o największych firmach, czołowych firmach w branży, nowopowstałych firmach na polskim rynku i o tym wszystkim co codziennie wydarza się na naszym rynku. Perfekcyjnym sposobem na poznanie najznaczniejszych firm się z największymi firmami w Polsce jest serwis Rynkometr. We wszystkich podgrupach branżowych z PKD kreuje portal Rynkometr. pl zestawienie. Znajdują się na nim podzielone branżami przedsiębiorstwa. Wiele wielokolorowych wykresików, tabel umożliwia szybko i w intuicyjny sposób zaznajomić się z sytuacją na rynku.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Baza firm »

  Oferta bazy firm infofresh. pl jest adresowana zarówno do osób poszukujących konkretnych firm, jak i dla tych, którzy chcą się zareklamować w internecie. Na stronie znajduje się szczegółowa wyszukiwarka firm z danymi o firmie (strona www Firmy, zdjęcia, logo, opis, słowa kluczowe i mapka dojazdowa). Katalog firm udostępnia obszerną bazę danych sprawdzonych obiektów oraz informacji o nich. Celem serwisu jest połączenie funkcjonalności portali społecznościowych i biznesowych, by stworzyć przyjazne miejsce, zarówno do komunikowania się, jak i rozrywki. Spis firm to katalog zapewniający wartościową promocję dla Twojej Firmy.

  Data dodania: 09 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Stworzony przez nas profesjonalny program erp to możliwość dla każdej firmy na sprawne zarządzanie wieloma dziedzinami działalności. Jest on podzielony na różnego rodzaju moduły, które ułatwiają realizację różnego gatunku obliczeń oraz raportów. Dzięki niemu jest możliwa kalkulacja produkcji, środków trwałych, zawartości magazynu, narzędziowni, sprzętu. Jest sposobność na efektywnie prowadznie kadry oraz płace w firmie. Cechą wyróżniającą program dla przedsiębiorstw jest możliwość współdzielenia treści, decydowania o dostępach do danych poszczególnych pracowników, i tworzenie raportów a oprócz tego makiet w różnych wersjach. Program rewelacyjnie sobie radzi w przypadku integracji z innymi systemami - można swobodnie migrować dane z jednego systemu na drugi. Jest on także prosty w obsłudze, w takim razie każdy pracownik błyskawicznie się z nim zapozna i również oswoi.

  Data dodania: 28 01 2019 · szczegóły wpisu »